Dirk Veermanhof, Wognum

Dit appartementencomplex is door de Woonschakel i.s.m. de gemeente Medemblik gerealiseerd om te voorzien in de woningbehoefte van starters in Wognum en in de taakstelling die de gemeente Medemblik heeft voor het huisvesten van statushouders. Op de begane grond bevinden zich 8 appartementen voor gezinnen. De overige appartementen zijn kleiner en bestemd voor 1 of 2-persoonshuishoudens.

De appartementen zijn ontworpen door architectenbureau ME2. De woningen werden gemaakt door Ursem modulaire bouwsystemen. De productie is in juni 2017 gestart; in december werd het complex opgeleverd.


Aantal woningen
40
Eigenaar
woningcorporatie de Woonschakel
Start
december 2017
Huurprijs
Soort eigenaar
woningcorporatie
Doelgroep
(overige) starters/spoedzoekers, statushouders
Gemengde bewoning
ja
Woonvorm
wonen
Aard gebouw
modulair/verplaatsbaar
Contractvorm gebruiker
tijdelijk huurcontract
Bijzonderheden
Toen het gebouw klaar was begon de fase van integratie en participatie. Ondersteund door professionele instellingen leveren vele enthousiaste vrijwilligers een bijdrage aan de opvang van de vergunninghouders.

Meer info

Informatie
over inschrijven

Hier vind u informatie over huren bij woningcorporatie de Woonschakel



Bekijk alle praktijkvoorbeelden op de kaart

| Deel dit artikel