Om de woningnood in Amersfoort aan te pakken, gaat de gemeente de komende jaren fors inzetten op flexwoningen. De realisatie moet bovendien sneller. In de komende drie jaar streeft de stad naar jaarlijks 200 tot 250 nieuwe tijdelijke woningen. Deze woningen zijn bedoeld voor kwetsbare groepen, zoals vergunninghouders, jongeren en spoedzoekers.
Amersfoort benadrukt dat flexwoningen een belangrijk middel zijn om de druk op de woningmarkt op korte termijn te verlichten. De gemeente ziet ze als een noodzakelijke aanvulling op reguliere woningbouw, die vaak jaren op zich laat wachten. Lees verder>
Dit artikel is niet afkomstig van de EF-redactie. Daarom tonen wij slechts een deel van het artikel en linken we direct naar de originele bron.