123 Flexwonen

Nieuw-Vennep, ‘Oostertuin’

Oosterdreef 20, 2153 CA Nieuw-Vennep

Wooncorporatie Ymere heeft 60 flexwoningen laten bouwen op een leegstaand terrein vlakbij het station van Nieuw-Vennep, voor een periode van 15 jaar. Permanente woningbouw op deze locatie is niet mogelijk, vanwege de geluidszone rondom Schiphol. Bij de bouw is daarom extra rekening worden gehouden met het verkleinen van geluidsoverlast. Er zijn warmtepompen voor verwarming/ koeling/warm water, en verder een gezamenlijke ontmoetingsruimte, buitenruimte en fietsenstalling.
De appartementen (ca 32-39 m2), alle met woonkamer, aparte slaapkamer, keuken en badkamer – zijn bestemd voor 1- of 2-persoonshuishoudens: 30 woningen voor jongeren vanaf 23 jaar, (her)starters en spoedzoekers. De andere 30 woningen zijn voor statushouders.
Het complex is in december 2022 opgeleverd, het kan blijven staan tot 2037. Daarna kunnen de units nog eens 15 jaar elders worden gebruikt.

Aantal woningen
60
Aard gebouw
modulair/verplaatsbaar
Eigenaar/verhuurder
Ymere
Soort eigenaar
woningcorporatie
Doelgroep
(overige) starters/spoedzoekers, gescheiden mensen, jongeren, statushouders
Gemengde bewoning
ja
Woonvorm
wonen
Contractvorm gebruiker
tijdelijk huurcontract
Huurprijs
€ 633,25 of € 763,47 excl. servicekosten (prijspeil 2022)
Bouwers/concept
Homes Factory
Start
2022 Q4
Eind
2037
Bijzonderheden

In de huurovereenkomst worden ook woonafspraken opgenomen, gezien de gevarieerde mix van bewoners.

Meer info Informatie over aanmelden

De woningen worden aangeboden via WoningNet Stadsregio Amsterdam.
Huurders krijgen een contract van 5 of 15 jaar, afhankelijk van leeftijd en inkomen. De inschrijfduur bij WoningNet vervalt (m.u.v. de jongerencontracten).

Neem contact op met verhuurder

Bevat deze projectbeschrijving onjuiste informatie? Meld ons dat s.v.p. via info@flexwonen.nl.